Relacja z premiery literacko-filmowej „BYCIE INNYM JEST OK!”

image_pdfimage_print
W dniu 21.04.2022 w Biskupcu odbyło się oryginalne, niestandardowe i wykraczające poza codzienne konwenanse spotkanie młodych twórców.
Tego dnia odbyła się premiera filmu pt. „Bycie innym jest ok!” oraz premiera literacka książki Łukasza Andrzejczyka pt.: „O księżycu co dobry dzień zapowiada”.
Redaktorzy radia SoVo z Biskupca przygotowali relację z tego wydarzenia.

ZAPRASZAMY NA FILM „BYCIE INNYM JEST OK”:

Komentarze (5)

 • 3 maja, 2022 o 12:31

  Ta audycia nam się podobała.

 • 3 maja, 2022 o 13:34

  Super! Film jest ok . Zasługuje na oskara.

 • 4 maja, 2022 o 10:05

  BYLAM NASPUTK ANIU WBISKUPCU FILM ISFPODOBA REALJA ZESPOTKANIA PODBA MSIE

 • 4 maja, 2022 o 10:23

  Potrzeba nam więcej takich inicjatyw!!!

 • 4 maja, 2022 o 22:13

  Super adycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast