Bilety on-line – ułatwienie w dostępie do kultury

image_pdfimage_print

Jeszcze kilka lat temu, by zdobyć bilet na interesujące nas kulturalne wydarzenie, film w kinie lub wydarzenie sportowe – musieliśmy sprawdzać, gdzie dostępne są wejściówki, stać w długich kolejkach i co najważniejsze, nie przegapić rozpoczęcia sprzedaży. Obecnie – wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową, na której znajduje się interesujące nas wydarzenie i skorzystamy z systemu sprzedaży biletów on-line. W zasadzie wszystkie działają w podobny sposób.

Zapytaliśmy Małgorzatę Nowińską – kasjerkę, pracującą w Kinie „Chemik” w Kędzierzynie-Koźlu czy mieszkańcy miasta korzystają z takiej formy sprzedaż biletów.

Materiał przygotowali: Aleksandra Gwiżdż, Agnieszka Faron i Tomasz Jachimowski, Radosław Cybulski

Komentarze (3)

  • 24 marca, 2022 o 06:41

    Super adycja

  • 24 marca, 2022 o 07:03

    Ta audycia nam się podobała

  • 26 marca, 2022 o 09:09

    Ta audycja jak i wszystkie jest pouczająca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast