Rodzina Calineczki – poznajcie Państwa Gałeckich

kobieta trzyma córkę na kolanach, mężczyzna trzyma dziecko na rękach
image_pdfimage_print

Podczas audycji na żywo gościliśmy państwa Gałeckich – to sympatyczna rodzinka, którą tworzą cztery osoby: Angelika – jest jedyną wysoką w rodzinie

Jej mąż Olaf – choruje na achondroplazję, czyli niskorosłość, podobnie jak ich dwie córki: Viki i Livia. Opowiedzieli nam o swoim życiu, radościach i smutkach.

Materiał przygotowali: Aleksandra Gwiżdż, Agnieszka Faron, Radosław Cybulski.

Fot. Archiwum domowe Państwa Gałeckich

Komentarze (2)

  • 21 maja, 2022 o 13:15

    Ta audycia nam się podobała

  • 21 maja, 2022 o 19:47

    Super adycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast