Wywiad z Misjonarzem – na nasze pytania odpowiedział Ojciec Maciej Braun

image_pdfimage_print

Kim jest misjonarz? misjonarz jest ojcem który pełni służbę na misjach; np: Afryce , Ameryce Południowej czy w Azji. Wielu misjonarzy wyjeżdża z Polski  by pomagać ludziom, poprzez budowę dróg , studni , szkół ,szpitali czy  kościołów. Pamiętać należy, że warunki do życia w krajach Trzeciego Świata są bardzo trudne. Wielu ludzi umiera, ponieważ nie mają dostępu do lekarzy i leków. Służba takiego duchownego trwa niekiedy 24 h na dobę. Jest to zarówno służba duchowa, taka jak udzielanie sakramentów świętych, ale to również pomoc cierpiącym i biednym ludziom, jak również zapewnienie edukacji. 

Czy rzeczywiście tak wygląda praca misjonarza? Na nasze pytania odpowiedział ojciec Maciej Braun ze Zgromadzenia Zmartwychwstańców.

Mamy nadzieję, że nasz krótki wywiad Was zaciekawił, jeżeli chcecie bardziej poznać Ojca Macieja to koniecznie zerknijcie na jego kanały:

Moja Mała Wielka Misja – Facebook

Maciej Braun CR – Piękne Życie -Youtube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast