Skarbnica Tczewa- wirtualna podróż w przeszłość

image_pdfimage_print

W jaki sposób przeniesiono historie w miasta w przestrzeń wirtualną zapytaliśmy Monikę Jabłońską i Jacka Cherka z Sekcji Historii Miasta Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie.

LINK DO SKARBNICY TCZEWA

LINK DO STRONY MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W TCZEWIE

Digitalizacja to proces polegający na przekształceniu analogowych procesów i obiektów fizycznych w ich cyfrowe odpowiedniki

Komentarze (4)

 • 22 marca, 2022 o 06:39

  Super adycja

 • 22 marca, 2022 o 07:01

  Ta audycia nam się podobała

 • 25 marca, 2022 o 20:06

  aducja ciekawa można sie dowiedzieć ciekawych informacji

 • 26 marca, 2022 o 10:01

  kiedyś nie było internetu wszystkie historie miasta zapisywano na papierze .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast