Społeczności w Internecie

image_pdfimage_print

Ktoś spędza w Internecie pół godziny dziennie, a ktoś bez Internetu nie potrafi się obejść nawet 5 minut. W jaki sposób ludzie łączą się i spędzają swój wolny czas na portalach społecznościowych? Na te pytania oraz wiele innych odpowiadają w swojej audycji radiowcy z Wyszkowa.

Następnie zapraszamy do wysłuchania rozmowy z ekspertką – p. Katarzyną, która jest pedagogiem ulicy. Szukamy odpowiedzi na pytanie: czy to dobrze, że młodzież spędza tak dużo czasu w świecie wirtualnym. Zapraszamy!

Temat Cię zainteresował? Sprawdź więcej na:

 

Komentarze (5)

  • 5 września, 2021 o 15:26

    bardzo intersująca addycja bardzo ciekawie opowiedziana

  • 7 września, 2021 o 20:41

    grupa ROZPOZNAJEMY ZIOŁA I GRZYBY – można trafić na fajne pomysły 🙂

  • 8 września, 2021 o 12:00

    Było miło słuchać tej Audycji, muzyka była fajna wywiad był doskonały Radiowcy z Warszawy

  • 24 września, 2021 o 12:15

    Dowiedziałam się nowych informacji o internecie. Brawo moi koledzy i koleżanki z radia Sovo.

  • 24 września, 2021 o 12:20

    Dowiedziałam się nowych informacji o internecie. Brawo moi koledzy i koleżanki z radia Sovo.
    Ja wolę spotykać się twarzą w twarz. Facebook też jest fajny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast