Spotkanie z Pedagogiką

image_pdfimage_print

Spotkanie z tańcem to dobry pomysł na aktywizację seniorów. Zobaczcie czym zaowocowało spotkanie dwóch grup wiekowych. Zapraszamy do obejrzenia relacji z niecodziennego spotkania, które odbyło się w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie.

 

Komentarze (7)

 • 27 stycznia, 2023 o 13:08

  Ta audycia mnie się podobała jest ok

 • 28 stycznia, 2023 o 11:33

  Super adycja

 • 30 stycznia, 2023 o 17:57

  audcja super można się dowiedzieć sporo ciekawych informacji na temat tej audycji

 • 30 stycznia, 2023 o 21:05

  Spotkanie z pedagogiką spotkanie z tancem to dobry pomysł na aktywizacje seniorów dwóch grup

 • 4 lutego, 2023 o 10:26

  Super spotkanie z pedagogiką trzeciego roku, Państwowej Akademi Nauk Stosowanych w Krośnie – brawo Radio Sovo za tę audycje.

 • 24 lutego, 2023 o 21:59

  Czyli stwierdzenie, że od wieków aktywność ruchowa jest najlepszym środkiem (lekarstwem) na wiele dolegliwości, zwłaszcza dziś, tych którym przypisuje się miano chorób cywilizacyjnych (zawały, udary, nerwice, otyłość) jest nadal bardzo aktualne, a na dodatek ruch/sport/rekreacja, to bardzo uniwersalne środki o szerokim spektrum oddziaływań, m.in. na sferę wychowawczą, społeczną, integracyjną. Gratulacje dla Studentów III roku Pedagogiki społeczno- opiekuńczej z terapią pedagogiczną oraz pani dr B. Lulek w Państwowej Akademii Nauk Stosowany , także dla Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Krośnie.

 • 27 lutego, 2023 o 09:28

  Świetny pomysł i niezła międzypokoleniowa zabawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast