Studia to nie złudzenia – zapraszamy na kabaret

image_pdfimage_print

Przy okazji rozpoczęcia nowego roku akademickiego, działający przy krośnieńskim UTW, kabaret „Baby z Rodzynkami” zaprezentował nowy program. Jak się zapewne domyślacie ściśle związany ze studenckim życiem. Zobaczcie zresztą sami, jak nasi kabareciarze umilają nam życie.

A tutaj wcześniejszy występ krośnieńskiej grupy:

Baby z Rodzynkami – zapraszamy na kabaret UTW w Krośnie

Komentarze (4)

 • 17 listopada, 2022 o 07:18

  Ten filmik nam się podobał jest ok.

 • 17 listopada, 2022 o 08:48

  Super adycja

 • 18 listopada, 2022 o 16:45

  Kabaret forma sztuki widowiskowej ,mająca chakrakter zazwyczaj satyryczny . Widowiska kabaretewe tworzone są przez kikuosobowe grupy artystów . Zazwyczaj są to grupy stałe Ekspresja sztuki w przypadku kabaretu polega na prezentowaniu krótkich form , skeczy .

 • 18 listopada, 2022 o 16:47

  audycja super można się dowiedzieć sporo ciekawych rzeczy na temat tej audycji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast