Światowy Dzień Komara (20 sierpnia) co je odstrasza?

image_pdfimage_print

20 sierpnia – Światowy Dzień Komara. Dzień ten został poświęcony ważnemu odkryciu brytyjskiego lekarza, Sir Ronalda Rossa, który w 1897 roku udowodnił, że za przenoszenie zarodźców malarii odpowiedzialne są samice komarów z rodzaju Anopheles. Domowe sposoby pozbycie się komarów przedstawia Hanna Mańczyk. Kwiaty i zioła z ogrodu w skutecznej walce z komarami.

 

Komentarze (6)

 • 20 sierpnia, 2022 o 12:05

  No, proszę! Ile ciekawego można dowiedzieć się z tej audycji. Dziękuję radiowcom z Kłobucka

 • 20 sierpnia, 2022 o 15:19

  Super adycja

 • 20 sierpnia, 2022 o 16:17

  Ta audycia nam się podobała jest super

 • 20 sierpnia, 2022 o 21:27

  komary odstrasza środek przeciwko komarom to off w spreju

 • 21 sierpnia, 2022 o 11:07

  Super audycja, każdy walczy z komarami a dziś dowiedziałam się o innych sposobach. Dzięki.

 • 22 sierpnia, 2022 o 16:39

  Porady Pani Hani są cudowne.Ta wspaniała osoba ma niesamowitą wiedzę o domowych sposobach pomocy w różnych dolegliwościach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast