Sznytka w tytce czyli praca w piekarni

image_pdfimage_print

W dzisiejszej audycji w krótkiej rozmowie z Panią Dominiką Kaczmarek rozmawiamy na temat pracy w piekarni. Zapraszamy do posłuchania.

https://www.facebook.com/sznytkawtytce

Komentarze (5)

 • 31 stycznia, 2022 o 07:25

  Super adycja

 • 31 stycznia, 2022 o 07:57

  A czy znacie sznekę z glancem? To na Kociewiu – drożdżówka z lukrem. Brawa dla piekarni, która zatrudnia osoby niepełnosprawne!

 • 1 lutego, 2022 o 14:11

  Super ♥️

 • 1 lutego, 2022 o 14:14

  Dziękujemy

 • 1 lutego, 2022 o 14:15

  Możemy zrobić audycję z gwary poznańskiej 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast