W przerwie świąteczno-sylwestrowej zapraszamy na spacer do Wilanowa w Warszawie

image_pdfimage_print

Jeśli ktoś jest ciekawy czy w Wilanowie jest biała dama albo ile dzieci miała Królowa Marysieńka i Król Jan III Sobieski to zapraszamy do wysłuchania audycji radiowców z WTZ Warszawa którzy przeprowadzili wywiad z Karoliną Sawicką przewodniczką po Wilanowie.

 

Link dla dociekliwych, którzy chcą wiedzieć więcej:

https://www.wilanow-palac.pl/

Utwór wykorzystany w audycji to: Marsz Triumfalny Jana III Sobieskiego znaleziony na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=kS2k7wJI7x4

Komentarze (3)

  • 29 grudnia, 2021 o 08:03

    Super adycja

  • 29 grudnia, 2021 o 11:36

    To jest bardzo ciekawa audycja brawo Ok

  • 31 grudnia, 2021 o 15:11

    Bardzo interesująca audycja. Super wywiad. Brawo redaktorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast