Wyjątkowy wywiad z Krystyną Mrugalską – honorową prezes PSONI

image_pdfimage_print

27 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych. Dziennikarze Radia SoVo z Warszawy uczcili ten dzień wywiadem z Panią Krystyną Mrugalską – Honorową Prezes Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI), założycielką tego stowarzyszenia. Wywiad przeprowadziła Pani Joanna Hajduk, redaktorka Radio Sovo WTZ Warszawa.

Pani Krystyna Mrugalska od ponad 60 lat zaangażowana jest w działania na rzecz nowatorskiego podejścia do osób z niepełnosprawnością intelektualną. Swoimi działaniami wskazuje na konieczność łączenia rehabilitacji z edukacją i integracją społeczną poprzez mądre wspieranie i zachęcanie do zabierania głosu we własnych sprawach.

Więcej o historii Stowarzyszenia i jego Założycielce możecie się dowiedzieć oglądając film: https://youtu.be/mnBngkVo1Os

Zapraszamy

 

Komentarze (16)

 • 28 lutego, 2021 o 14:50

  Piękny wywiad. Gratulacje dla prowadzącej. Serdeczne pozdrowienia dla Pani Prezes. Mam nadzieję na wielką oglądalność i lepsze zrozumienie problemu.

 • 28 lutego, 2021 o 20:21

  Bardzo fajnie zobaczyć Panią prezes i pozdrawiam redaktor radia Sovo Wtz Biskupiec

 • 1 marca, 2021 o 11:06

  Uprzejmie dziękuję za oglądanie wywiadu. Pisze Asia hajduk

 • 2 marca, 2021 o 09:11

  Bardzo dziękujemy. Jesteśmy pod wrażeniem wywiadu z Panią Prezes Krystyną Mrugalską oraz prowadzącą wywiad Panią Joanną Hajduk .Bardzo profesjonalnie Pani Joasia przedstawiła nam postać Pani Krystyny wielkie gratulacje za odwagę obydwu Paniom. Pani prezes dziękujemy za to co zrobiła dla nas osób niepełnosprawnych intelektualnie , za je dobroć , odwagę i postawę godną naśladowania. Jej piękne serce jest wzorem do naśladowania. Pani Joasi życzymy sukcesów oraz wielu tak udanych wywiadów. PSONI Piasek

 • 2 marca, 2021 o 11:41

  Wyjątkowy i poruszający wywiad, który skłania do refleksji. Honorowa Pani Prezes Krystyna Mrugalska pokazuje swoją drogę i wyjaśnia ile dobrego wydarzyło się od początków jej działalności na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną. Wywiad można traktować jako pewnego rodzaju przeżycie i podróż w czasie. Piękna działalność, cichy człowiek i dopiero ten wywiad przybliża jej niezwykłą postać. Dziękuję za ten wywiad.

 • 3 marca, 2021 o 10:46

  Asia Hajduk gratulujemy wywiadu. Byłaś bardzo profesjonalna. Wspaniały wywiad i zapraszamy do oglądania.

 • 3 marca, 2021 o 17:23

  Pieknie Asia Hauduk wiwadu super dosknale brawo barawo brawo

 • 5 marca, 2021 o 11:23

  Witamy serdecznie ! Bardzo dziękujemy za wspaniały wywiad z Panią Krystyną. Dzięki niemu mogliśmy zobaczyć i usłyszeć osobę, która swoją postawą, odwagą i zaangażowaniem zmieniła nasze życie i wciąż daje nadzieję. Pani Krystyna jest niedoścignionym wzorem dla wielu rodziców i dla nas. Jest bardzo ciekawą i inspirującą osobą. Człowiekiem o złotym sercu. Dziękujemy za to, że Pani wciąż z nami jest !!!

 • 5 marca, 2021 o 13:24

  super wywiad gratuluje

 • 6 marca, 2021 o 20:09

  Piękny wywiad. Jestem pod wrażeniem. Wysłuchałam Pani Prezes z wielkim zainteresowaniem, Wspaniala Osoba, Wielki Człowiek! Pani Joanna natomiast bardzo profesjonalnie poprowadziła wywiad. Gratuluje!

 • 8 marca, 2021 o 15:16

  Super wywiad GRATULUJE pozdrawiam

 • 8 marca, 2021 o 15:23

  Bardzo miło było usłyszeć taki wywiad. Bardzo dobrze się słuchało zarówno Panią dziennikarkę jak i Panią Prezes gratulacje dla grupy radiowej i Pozdrawiamy ze Skarszew.

 • 2 kwietnia, 2021 o 19:23

  Jest ok

 • 10 grudnia, 2021 o 10:12

  Wspaniale przeprowadzony wywiad, a pani Krystyna jak zwykle bardzo profesjonalna . Dziękujemy pani za lata pracy na rzecz naszych rodzin i to dzięki pani nasze dzieci mogą korzystać z wielu placówek – pamiętamy, że nie było łatwo.

 • 18 lutego, 2022 o 11:52

  Bardzo ciekawy wywiad. Brawo dla prowadzącej pani Joanny

 • 18 lutego, 2022 o 21:53

  Brawo dla Joasi za bardzo profesjonalnie i ciekawie przeprowadzony wywiad.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast