Z dużej chmury….dużo danych

image_pdfimage_print

Audycja porusza temat dysków w chmurze. To niezwykle wygodne rozwiązanie na przechowywanie swoich danych z zachowaniem dostępu z każdego miejsca na świecie. Rozwiązanie to pomaga zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga synchronizować najważniejsze dane między urządzeniami.

LINKI:

PHOTOSCAPE

Aplikacja o której wspomniał recenzent chmury Dropbox. Program pozwala na prostą edycję m.in. zeskanowanych fotografii

INSHOT

Aplikacja na telefony komórkowe o której wspomniał recenzent chmury MEGA. Aplikacja pozwala na prosty montaż filmików i zdjęć robionych naszym telefonem

DOKUMENTY GOOGLE

Narzędzie o jakim wspominała recenzentka Google Drive. Pozwala na wspólne edytowanie m.in. plików tekstowych w kilka osób.

ZESTAWIENIE NAJCIEKAWSZYCH DYSKÓW W CHMURZE

Oprócz przedstawionych przez nas dysków są też inne alternatywy o których napisano w powyższym artykule

DYSKI W CHMURZE:

GOOGLE DRIVE

DROPBOX

MEGA

ŹRÓDŁA:

https://www.fotopolis.pl/opinie/analizy/34880-18-najciekawszych-dyskow-w-chmurze-przeglad-rynku-2021

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-dysk-w-chmurze-na-czym-polega

https://scroll.morele.net/poradniki/dysk-google-jak-dziala-i-czy-warto-z-niego-korzystac-najlepsze-funkcje-google-drive/

Komentarze (3)

  • 15 lutego, 2022 o 15:19

    Super adycja

  • 15 lutego, 2022 o 16:06

    Ta audycia nam się podobała.

  • 16 lutego, 2022 o 15:22

    Super audycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast