12 sierpnia: Dzień Pracoholika – jak rozpoznać uzależnienie?

image_pdfimage_print

Z okazji Dnia Pracoholika rozmawiamy z psycholożką i autorką obrazków do myślenia – Anną Kędzierską. Jak rozpoznać pracoholika? Skąd się bierze to uzależnienie? Więcej w naszej audycji.

Test uzależnienia od pracy: http://www.psychologia.net.pl/testy.php?test=praca

www.obrazkidomyslenia.pl

Komentarze (5)

 • 12 sierpnia, 2021 o 09:53

  Dzięki bardzo dokładnym i ciekawym wyjaśnieniom Pani Psycholożki mogłem zrozumieć problem. Do tej pory bagatelizowałem i z ironicznym uśmiechem traktowałem pracocholików. Dziękuję – Wiesiek

 • 14 sierpnia, 2021 o 09:43

  dziękuje bardzo ciekawy wywiad i dokładne wyjaśnienia bardzo mi się podobał wywiad

 • 14 sierpnia, 2021 o 09:44

  to jestem ja

 • 20 sierpnia, 2021 o 17:52

  Super rozmówczyni! Dzięki za bardzo interesujący wywiad. Szkoda, że nie słyszałam go wcześniej. Dziś już wiem: byłam pracoholikiem! Sorry, rodzino!

 • 24 sierpnia, 2021 o 17:20

  Dziś w Alojziwie odbywa się szkolenie dla osób z otoczenia osób z niepełnosprawnością intelektualną. A tą audycje wybraliśmy do odsłuchania i bardzo się nam podobała. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie uczestniczyć w dzisiejszym spotkaniu. Pozdrawiamy wszystkich twórców i odbiorców Radia SoVo z Alojzowa !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast