„123” – dlaczego nadal tworzymy niebezpieczne hasła

image_pdfimage_print

Dlaczego nadal tworzymy niebezpieczne hasła w Internecie? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć grupa radiowców z Biskupca.

Tworzenie silnych i bezpiecznych haseł to jeden z kluczowych elementów naszego bezpieczeństwa w sieci. Jak powinny wyglądać bezpieczne hasła? Na co powinniśmy zwrócić uwagę? Dowiemy się również jakie konsekwencje mogą nas spotkać gdy posiadamy niebezpieczne hasła do kont.

Audycję przygotowała grupa radiowców z Biskupca: Milena Andrzejczyk, Agnieszka Syjczak, Artur Ignatowicz, Daniel Hibner, Kamil Stefański i Alan Karpiński.

Komentarze (10)

 • 11 grudnia, 2020 o 09:11

  Super nam wyszła audycja zapraszamy do wysłuchania audycji

 • 11 grudnia, 2020 o 12:03

  Super! Coś dla naszych rodziców.

 • 18 grudnia, 2020 o 13:32

  Bardzo dziękujemy za cenne porady. Jak ktoś pierwszy raz zakłada jakieś konto to nie wie, czy tworzy dobre hasło. Wasze informacje nam pomogły przy zakładaniu poczty i Facebooka. Pozdrawiamy – słuchacze Jarosław

 • 21 stycznia, 2021 o 13:58

  bardzo przydatne porady, skorzystamy z nich, dziękujemy i pozdrawiamy słuchacze z Przemyśla

 • 5 lutego, 2021 o 07:42

  Bardzo przyjemnie się słucha

 • 4 marca, 2021 o 11:10

  super addycja dzięki

 • 12 stycznia, 2023 o 14:56

  Super adycja

 • 13 stycznia, 2023 o 06:51

  Ta audycia mnie się podobała jest super.

 • 13 stycznia, 2023 o 19:56

  audycja taka sobie nie fajna

 • 15 stycznia, 2023 o 16:12

  Ta audycia mnie się podobała jest super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast