Elegancja z odzysku – 17 sierpnia ma swoje święto

image_pdfimage_print

Zapraszamy Was dziś na spotkanie w szczególnym miejscu, które 17 sierpnia obchodzi swoje święto. Związane jest z modą, biznesem i ekologią. Częściej bywa odwiedzane przez kobiety, choć zdarza się, że i panowie tu zaglądają… Wiecie już, o jaki przybytek chodzi?

 

Komentarze (5)

 • 17 sierpnia, 2021 o 13:11

  interesujący koncert

 • 17 sierpnia, 2021 o 13:54

  Nie wiedziałam, że tak dużo wody zużywa się do produkcji koszulki. ciekawa audycja z fajnym podkładem muzycznym.

 • 20 sierpnia, 2021 o 19:16

  Dzięki!

 • 23 sierpnia, 2021 o 18:15

  fajny cykl o świętowaniu, tyle świąt i nawet szmateks ma swoje 🙂

 • 24 sierpnia, 2021 o 12:29

  W kalendarzu świąt nietypowych można znaleźć wiele ciekawostek, jak choćby dzień szmateksów… W końcu każda okazja jest dobra, aby świętować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast