Teatr Cienie z Jarosławia na Festiwalu ALBERTIANA

image_pdfimage_print
Teatr Cienie z Jarosławia zaprezentuje się 21 lutego podczas drugiego etapu 24 Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych ALBERTIANA 2024.
 
W Lublinie Teatr wystawi sztukę „W starym kinie”. Aktorami Teatru Cienie są uczniowie Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego oraz Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Jarosławiu. Teatr działa przy Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki oraz PSONI Koło w Jarosławiu. Głównym organizatorem ALBERTIANY jest Fundacja Anny Dymnej „Mimo wszystko” oraz Fundacja im. Brata Alberta. Tegoroczna Gala ALBERTIANY odbędzie się 8 kwietnia 2024 r., na Dużej Scenie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Za Teatr Cienie trzymamy kciuki. A przygotowaniom do występu przyglądali się dziennikarze Radia SOVO oddział w Jarosławiu Tomasz Balicki i Sylwester Nalepa.
 
 
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast