Aktor Mirosław Jękot o swojej drodze zawodowej

image_pdfimage_print

Zgodnie z definicją, aktor to osoba odgrywająca za pomocą szczególnego zachowania, technik cielesnych i głosowych role w serialu, teatrze i w filmie.

Aktor wciela się w konkretną postać przekazując emocje w taki sposób, aby odtwarzana postać była ciekawa i wiarygodna dla widza. Jak wyglądała droga do aktorstwa Pana Mirosława Jękota? Opowiada o tym audycja przygotowana przez dziennikarzy Radia Sovo z Rymanowa. Radiowcy poznali pana Mirosława podczas warsztatów teatralnych, które prowadził w Rymanowie dla uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy i Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego. 

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Komentarze (1)

  • 11 lutego, 2024 o 14:45

    Super adycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast