„Aktywne Miasta” – walka o rowerową stolicę Polski

image_pdfimage_print

„Kręcisz” kilometry, wykorzystaj je! Nie zatrzymuj ich dla siebie, podziel się nimi w dobrym celu! Mamy dla Ciebie sposób jak je spożytkować ! Chcesz wiedzieć jak ? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Komentarze (3)

  • 12 czerwca, 2021 o 10:28

    super wywiad o aktywnościach rowerowych w miastach

  • 22 czerwca, 2021 o 11:37

    PO RAZ KOLEJNY GRUPA RADIOWCÓW Z WTZ MOKRZESZÓW POKAZAŁA JAK SIĘ ROBI CIEKAWE AUDYCJE LECZ RÓWNIEŻ UDOWODNIŁA ŻE POTRAFI NIE TYLKO ZADAWAĆ PYTANIA ALE TAKŻE SŁUCHAĆ TEGO CO ROZMÓWCY MAJĄ DO PRZEKAZANIA GRATULACJE DOBRA ROBOTA. POZDRAWIAM SŁAWEK.

  • 6 lipca, 2021 o 12:48

    Bardzo piękna audycja dla nas bliska ponieważ kilku naszych uczestników przejechało wschodnią granicę polski oraz z śląska nad morze , także co rok odbywamy rowerowe pielgrzymki na jasną górę pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast