Wywiad z żyrafią marzycielką Panią Pauliną Orbitowską- Fernandez ekspertką od POROZUMIENIA BEZ PRZEMOCY

image_pdfimage_print

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu wywiad z Panią Pauliną Orbitowską – Fernandez, ekspertką od POROZUMIENIA BEZ PRZEMOCY, który przeprowadzili radiowcy z WTZ Warszawa. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się jak zamieniać przemoc w porozumienie czyli język szakali w żyrafi.

Jak stosować 4 kroki ku porozumieniu oraz czy ta metoda sprawdza się z życiu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszamy do wysłuchania audycji.

Ilustracje do audycji pobrane ze strony PIXABAY

Komentarze (2)

  • 12 czerwca, 2021 o 10:43

    tak wypraszam sobie super świat by był ja też jestem marzycielko dzięki za wada styczny wywiad bardzo mię zainteresował dziękuje bardzo

  • 18 czerwca, 2021 o 11:20

    Wolę język żyrafi i fajnie by było, gdyby wszyscy się nim porozumiewali, ale to chyba nie jest możliwe w naszym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast