„Aktywny w Naturze” Sieraków – wyjątkowe miejsce na Twój wypoczynek

image_pdfimage_print

Byłeś w Sierakowie? Jeżeli jeszcze tam nie dotarłeś, to zapraszamy, ponieważ ta miejscowość ma ogromne walory turystyczne, sportowe, jednocześnie gwarantując wspaniały wypoczynek.

Grupa czterech mężczyzn stoi przed domkiem w lesie. Grupa czterech mężczyzn jest w lesie.

Komentarze (4)

 • 3 lipca, 2021 o 12:02

  super wywiad pardzo sesowny

 • 6 lipca, 2021 o 12:14

  Bardzo dziękujemy za audycję jest ona bardzo ciekawa ponieważ turystyka w dobie kryzysu jest bardzo ważna dziękujemy kolegom z WTZ Mokrzeszów

 • 6 lipca, 2021 o 20:01

  Super audycja polecam śieraków bo tam jest pięknie.

 • 9 lipca, 2021 o 19:04

  Aż chciałoby się już teraz pojechać do Sierakowa. Lubimy aktywny wypoczynek i hasło „Aktywni w naturze” bardzo się nam podoba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast