Aplikacja Lidl – jak korzystać z promocji sklepu

image_pdfimage_print

Każdy z nas kocha promocje. W tym artykule podpowiemy, jak korzystać z promocji sklepu Lidl, z wykorzystaniem  aplikacji Lidl Plus.

Aplikację Lidl Plus pobierasz  tak, jak każdą inną aplikację – ze sklepu Google (Google Play). Ściągnięcie aplikacji jest bezpłatne.

Co znajdziesz w aplikacji Lidl Plus?

  • Super Kupon Lidl Plus – każdego tygodnia mnóstwo nowych rabatów i kuponów
  • Gazetki – możesz  przejrzeć gazetkę Lidl na telefonie i tam szukać promocji
  • Specjalna wirtualna zdrapka – możesz wygrać nagrody
  • Twoje paragony – wszystkie Twoje paragony są stale dostępne w aplikacji

W tym artykule przyjrzymy się rabatom i kuponom rabatowym.

Kilka słów o aplikacji

anim będzie można skorzystać z kuponów aplikacja poprosi Cię o założenie konta i wybranie sklepu Lidl w konkretnej lokalizacji. Aplikacja Lidl Plus zapyta czy „Zezwolić aplikacji Lidl Plus na dostęp do lokalizacji urządzenia” – należy wybrać „Zezwalaj”, dzięki temu aplikacja automatycznie będzie lokalizowała sklep najbliższej nas.

Aplikacja poprosi Cię o zalogowanie (gdy już masz konto w aplikacji) lub zarejestrowanie (jeżeli nie masz jeszcze konta – rejestrujesz się tylko raz, później logujesz). Przy rejestracji aplikacja poprosi Cię o dane: imię, nazwisko, adres e-mail, hasło, datę urodzenia, płeć i opcjonalnie miejsce zamieszkania, numer telefonu. Przy logowaniu wystarczy podać numer telefonu lub e-mail i hasło.

Po zalogowaniu możesz korzystać z karty Lidl Plus (pokazujesz ją przy kasie) a także kuponów ofert i gazetek.

Jak korzystać z kuponów?

Aby korzystać z kuponów Lidl’a musisz je aktywować i pokazać kartę Lidl Plus. Z kuponów można korzystać tylko posiadając aplikację Lidl Plus.

Kolejne kroki przy korzystaniu z kuponów:

  • Kliknij w dolnym menu ikonkę ze słowem „Kupony”.
  • Po kliknięciu w obrazek „Kupony” wyświetlą Ci się kupony dostępne w danym tygodniu. Każdy tydzień to inne kupony, czyli np. w tym tygodniu możemy kupić taniej wodę, ale w przyszłym nie kupimy taniej wody, tylko ogórki.
  • Aby skorzystać z kuponu należy kliknąć w niebieski przycisk „Aktywuj”. Kupon będzie aktywny dopiero jak pojawi się słowo w ramce po lewej stronie „Aktywowany”.
  • Jeżeli nie ma przycisku „Aktywuj” to oznacza, że kupon będzie ważny innego dnia.
  • W każdy kupon możesz wejść i zobaczyć w jakich dniach obowiązuje. Kupon nie jest ważny w innych terminach niż te, które są pokazane przy danym produkcie. To ważne, zwróć na to uwagę.
źródło: lidl.pl

Jak korzystać z ofert?

Kliknij w ikonkę „Oferty” (w menu na dole, pomiędzy „Kupony” a „Gazetki”). „Oferty” Lidl Plus to tylko informacja o danej promocji. Aby z niej skorzystać nie musisz nic aktywować (jak w przypadku kuponów). Wystarczy, że kupisz dany produkt w konkretnym terminie w sklepie. Oferty Lidl Plus są ważne najczęściej przez kilka dni.

Jak korzystać z gazetki?

Kliknij w ikonkę „Gazetki” (w menu na dole, pomiędzy „Oferty”, a „Więcej”), następnie wybierz, która gazetka Cię interesuje: oferta spożywcza, czy oferta non-food (czyli przemysłowa), sklep online. Jeżeli któraś gazetka Lid cię zainteresuje wystarczy kliknąć w jej obrazek. Zostaniesz przeniesiony do danej gazetki. Przeglądasz ją przesuwając palcem w prawą lub lewą stroną.

Jak korzystać z karty Lidl Plus?

Aby skorzystać z Karty Lidl Plus wystarczy kliknąć w przycisk „Karta Lild Plus” (niebieski przycisk na dole aplikacji) i pokazać telefon z kartą przy kasie.

Miłych zakupów! Aplikacja sklepu Lidl jest tylko przykładem aplikacji sklepowych. Większość dużych sklepów ma swoje aplikacje, w których znajdziecie atrakcyjne promocje na produkty spożywcze i przemysłowe

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast