SONDA: Co założylibyście na pierwszą randkę?

image_pdfimage_print

Pandemia wszystkim daje się we znaki. Bardzo tęsknimy już za normalnymi spotkaniami bez maseczek. Spotkania towarzyskie przeniosły się do sieci, a za oknem już wiosna i nie da się ukryć, że najbardziej to chcielibyśmy już chodzić na randki.

Dlatego dziennikarze Radia SoVo w Kędzierzynie-Koźlu postanowili sprawdzić, co włożylibyśmy na pierwszą randkę zaraz po poluzowaniu obostrzeń. Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla popuścili wodze fantazji.

Okazuje się, że koncepcji stroju jest wiele. Pamiętajmy jednak, że na randce nie powinniśmy się czuć skrępowani, strój powinien podkreślać nasze atuty i ukrywać mankamenty. Mamy czuć się pięknie i swobodnie!

Słuchacze Radia SoVo życzą wielu udanych spotkań tej wiosny!

Materiał przygotowali: Anna Osowska, Aleksandra Gwiżdż, Aneta Witt, Radek Cybulski i Tomasz Jachimowski.

Komentarze (1)

  • 24 kwietnia, 2021 o 15:03

    bardzo mi si podobał wywiad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast