Best Buddies – jak budować relacje za pomocą wolontariatu

image_pdfimage_print

Zapraszamy do wysłuchania audycji o programie wolontaryjnym „Best Buddies”, który został przygotowany przez Radio SoVo odział w Gdańsku. Dowiemy się na czym polega idea programu, jak długo trwa na świecie i w Polsce. Czy pomaga w nawiązywaniu relacji i czy wychodzi czasami poza ramy pracy wolontaryjnej? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Strona projektu Best Buddies Polska – www.facebook.com/BestBuddiesPoland

Międzynarodowa strona programu – https://www.facebook.com/bestbuddies

Komentarze (4)

 • 2 czerwca, 2021 o 12:26

  ta audycja była dobra do wysłuchania i dziękujemy za audycje. bardzo mi się podobało.

 • 2 czerwca, 2021 o 12:28

  Fajna audycja mi się spodobało o best buddies o wolontariacie jak pomagać. Fajnie jest best buddies fajnie miesz siostrę z programu bo mogę się spotkać z Kasią i. Chodzić ci na spacery.

 • 4 czerwca, 2021 o 12:19

  bardzo interesujący wywiad i ciekawy owoliataracie dzięki popieram do i bardzo mi się podoba wajna sprawa że powstają bliskie przyjaźnie

 • 26 sierpnia, 2022 o 14:07

  podobalo mi się ta audycja była ciekawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast