Czarna Robota – zapraszamy do Krosna na tor żużlowy

image_pdfimage_print

Czy wiecie, że ostatnio bardzo u nas popularny żużel (sport żużlowy) przywędrował do nas z … Australii? Zapraszamy do Krosna na tutejszy tor żużlowy, gdzie miejscowa drużyna debiutuje w najwyższej klasie rozgrywek, tj. Ekstralidze Żużlowej.

Linki:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sport_%C5%BCu%C5%BClowy

Start

Komentarze (3)

  • 23 maja, 2023 o 15:42

    Super adycja

  • 24 maja, 2023 o 19:49

    Ta audycia mnie się podobała jest ok.

  • 31 maja, 2023 o 19:15

    Wspaniała audycja, ten dzień jest historyczny dla żużla w Krośnie i w dodatku wygrany mecz w najlepszej lidze świata. Brawo dla reportera i kolegi z UTW Krosno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast