Czas lata, czas podróży – rozmawiamy z pasjonatem

image_pdfimage_print

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z pasjonatem podróży, który odwiedził najdalsze zakątki świata. Być może jego opowieści staną się dla nas inspiracją do podróżowania.

Komentarze (5)

 • 6 września, 2021 o 10:15

  Też chciałlabym zw[eddzić Afrykę ale nie mam tyle pieniędzy. Mogę za to zwiedzić ją wirtualnie w Google maps. Pozdrawiam panią iIlonę i pana podróżnika.

 • 21 września, 2021 o 13:49

  audycja była fajna

 • 21 września, 2021 o 16:38

  Audycja mi się podobała

 • 22 września, 2021 o 13:31

  Audycja była bardzo ciekawa. Mogliśmy posłuchać o podróżach Pana Marcina i poznać jego pasje.

 • 22 września, 2021 o 14:41

  Podobało mi się bo Pan Marcin zwiedził cały świat. Podobały mi się pamiątki które Pan Marcin przywiózł z podróży. Też bym chciała pojechać tyle razy i zobaczyć cały świat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast