Czas na trening – rozmowa z trenerem personalnym Dominkiem Ładą

image_pdfimage_print

Czy ktoś ma wątpliwości, że ruch to zdrowie? Mamy nadzieje, że nie.  Aby dobrze ćwiczyć i realizować swoje cele, to należałoby się do tego dobrze przygotować, a najlepiej to zrobić pod okiem specjalisty.  Zapraszamy do wywiadu z trenerem personalnym Dominkiem Ładą. A linka oczywiście podaj dalej!

Bibliografia:

Artykuł o nastrojach w branż fitness

Komentarze (3)

  • 6 grudnia, 2021 o 10:49

    Super adycja

  • 10 grudnia, 2021 o 13:43

    Świetna audycja.

  • 15 grudnia, 2021 o 18:42

    Mam swojego trenera. ćwiczę już 7 tygodni. Bardzo mnie pilnuje. Bardzo lubię chodzić na siłownię. Trener daje wycisk pozdrawiam swojego trenera Michała

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast