Czy spędzając urlop w domu można dobrze wypocząć? Jak to zrobić

image_pdfimage_print

Czy urlop w domu znaczy, że wypoczynek jest niemożliwy?

Często już dużo wcześniej planujemy wyjazdy, wycieczki, aby poczuć wspaniały klimat wolności i zupełnie oderwać się od codziennej rutyny.

Jednak równie często zdarza się, że musimy spędzać urlop w domu – na wyjazd nie pozwalają finanse, musimy zrobić remont, mamy wiele spraw do załatwienia.

Co robić zatem, kiedy spędzamy urlop w domu? Jak można naprawdę wypocząć w domu? Odpowiemy na te pytania w dzisiejszej audycji.

Więcej można poczytać na stronie: https://poradnikpracownika.pl/-urlop-w-domu-czy-to-zmarnowany-czas

Komentarze (6)

 • 25 lipca, 2022 o 09:13

  Super adycja

 • 25 lipca, 2022 o 13:09

  Super nasza audycja radio sovo

 • 29 lipca, 2022 o 10:47

  Super nasza ałdycia bardzo podobała się naszej całej rodzinie tą ałdycia a najbardziej mi Piotrowi Barwickiemu pozdrowienia dla całej redakcji radia sovo!

 • 29 lipca, 2022 o 10:50

  Super nasza ałdycia podobała się naszej całej rodzinie ta ałdycia a najbardziej mi Piotrowi Barwickiemu

 • 29 lipca, 2022 o 10:52

  Super nasza ałdycia podobała się naszej całej rodzinie ta ałdycia a najbardziej mi Piotrowi Barwickiemu pozdrowienia dla całej redakcji radia sovo

 • 1 sierpnia, 2022 o 10:03

  Ta audycja mi się podobała jest bardzo ciekawa i Ok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast