Czym dla Ciebie jest TeAtR?

image_pdfimage_print

W naszej sondzie porozmawiamy czym dla Was jest Teatr?! Czy miejscem niedostępnym ze względu na obowiązki, czy miejscem w którym czasem znajdujecie coś dla siebie, a może jak w przypadku naszych bohaterów jest pasją, jest czymś więcej niż tylko budynkiem koło którego się przechodzi. Czy w teatrze można znaleźć pasje ? czy można znaleźć sposób na życie? co przyciąga do teatru? Mamy nadzieję że po wysłuchaniu naszej sondy znajdziecie odpowiedzi na te pytania

Komentarze (5)

 • 7 kwietnia, 2022 o 08:15

  Te audycje nam się podobały

 • 8 kwietnia, 2022 o 12:41

  Jeśli mamy możliwość chodzimy do teatru, a jednego razu po spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza” mogliśmy zajrzeć za kulisy. Niesamowita przygoda. Pozdrawiamy serdecznie!

 • 8 kwietnia, 2022 o 17:55

  Teart jest dla mnie wystąpieniem ludzi przed i pokazywanie im ciekawych bajek .

 • 8 kwietnia, 2022 o 17:56

  audycja super ciekawa o teatrze

 • 9 kwietnia, 2022 o 12:50

  Super adycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast