Instytucje kultury jako miejsce spotkań, rekreacji i zajęć kulturalnych

image_pdfimage_print

Działalność domów kultury daje sposobność do korzystania z dóbr kultury oraz do tego, by samemu stać się twórcą poprzez amatorskie koła teatralne, taneczne czy muzyczne.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Panią Dorotą Cząstką, Dyrektorem Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Więcej informacji na stronie: https://www.rckp.krosno.pl/

Fotografia: Paweł Matelowski – udostępniona przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (Na fotografii Zespół Tańca Współczesnego STRECZ)

Twórca muzyki: Lesfm z serwisu Pixabay

Komentarze (3)

  • 8 kwietnia, 2022 o 16:05

    Ta audycia nam się podobała

  • 9 kwietnia, 2022 o 12:49

    Super adycja

  • 9 kwietnia, 2022 o 18:11

    Jaka różnorodność działań, no i bogata infrastruktura. Zazdrościmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast