Dojrzała miłość- czym jest i gdzie można ją znaleźć

image_pdfimage_print

Na miłość nigdy nie jest za późno. Bez względu czy jesteś w wiośnie, czy jesieni życia możesz spotkać swoją drugą połówkę. Wystarczy chcieć wyjść z domu. Więcej w audycji przygotowanej przez dziennikarzy Radia SoVo z Góry Kalwarii.

Komentarze (1)

  • 4 czerwca, 2021 o 12:44

    super addycja uważam że waszym miłość nie za wieku i każdemu jest potrzebna czy starczemu czy młodszemu miłość do super sprawa miłość uskrzydla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast