Dwa w jednym ale to nie szampon i odżywka

image_pdfimage_print

Walentynki i tłusty czwartek są już za nami. Okazuje się, że niektórzy z nas nie są zwolennikami tych pierwszych a inni drugich zwyczajów. Zobaczcie jak rozwiązała ten problem Pani Irena z Olsztyna. Bawili się jedni i drudzy. Zapraszamy.

Autor: Jan Borysiuk

Komentarze (7)

 • 14 marca, 2023 o 10:33

  Świetna audycja. Gra na akordeonach, śpiew i występ Pana śpiewającego o Felusiu Stankiewiczu – to wszystko jest wspaniałe.

 • 14 marca, 2023 o 14:50

  Super adycja

 • 14 marca, 2023 o 19:46

  Ta audycia mnie się podobała jest ok.

 • 14 marca, 2023 o 20:04

  Ten filmik mnie się podobał jest ok

 • 18 marca, 2023 o 17:46

  super audycja o rekordach i spiewach i występach jest ok

 • 18 marca, 2023 o 17:47

  świetna audycja gra na rekordach

 • 18 marca, 2023 o 17:48

  świetna audycja gra na rekordach i śpiewanie piosenek i występy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast