Dziennikarz Radia SoVo w Jarosławiu uczestniczył w Europejskiej Konferencji Self-Adwokatów w Brukseli

image_pdfimage_print

W Brukseli odbyła się Europejska Konferencja Self-Adwokatów. Uczestniczyło w niej 5 self-adwokatów z Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu. Wśród nich był dziennikarz Radia SoVo Tomasz Balicki. Jakie ważne tematy pojawiły się podczas spotkania? Pytał o to Sylwester Nalepa

Relacja z konferencji na facebook’u jarosławskich self-adwokatów – klikij tutaj

fot. PSONI Koło w Jarosławiu

Komentarze (5)

 • 26 września, 2022 o 06:40

  Super adycja

 • 26 września, 2022 o 06:51

  Ta audycia nam się podobała jest ok.

 • 29 września, 2022 o 12:28

  W imieniu siebie Sylwek i naszego całego zespołu radia sovo W jarosławiu dziękujemy że się podoba audycja gorąca was pozdrawiamy I również dziękuję wymienił się bierze się podoba audycja również pozdrawiam i dziękujemy i dziękuję.

 • 30 września, 2022 o 13:51

  Super audycja

 • 30 września, 2022 o 13:52

  Super audycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast