Bieg Małego Gladiatora – Wielkie Emocje Młodych Sportowców

image_pdfimage_print

Bieg Małego Gladiatora to impreza nie mająca sobie równych! Towarzyszy jej dobra zabawa i mnóstwo radosnych i niezwykłych wrażeń. Emocje sięgają zenitu ! Czas na wielką i wspaniałą przygodę. Dlaczego to wydarzenie jest takie ważne? Jaki ma ono cel? O tym opowiedzą nasi goście Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świdnicy – Krzysztof Jas oraz Justyna Sara-Hryncyszyn Koordynatora Biegu z ramienia Gminy Świdnica.

Fotorelacja ze strony swidnica24.pl : https://swidnica24.pl/2023/07/fantastyczna-zabawa-podczas-biegu-malego-gladiatora-duzo-zdjec/

Komentarze (2)

  • 8 sierpnia, 2023 o 11:21

    Super adycja

  • 8 sierpnia, 2023 o 14:24

    Ta audycia mnie się podobała jest super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast