Tanie linie lotnicze – jak tanio podróżować

image_pdfimage_print

Od momentu powstania tanich linii lotniczych każdy z nas ma możliwość podróżowania. W jaki sposób korzystać z tych linii?

W audycji wyjaśniamy czym są wyszukiwarki tanich linii lotniczych i jak z nich korzystać? Podajemy również zasady taniego podróżowania. Zapraszamy na audycję.

ZAPLANUJ WAKACJE !!!

WYSZUKIWARKI TANICH LOTÓW:

Ryanair (wyszukiwarka tanich lotów po Europie) 
Momondo
Skyscanner

Komentarze (7)

 • 14 lipca, 2022 o 06:32

  Super adycja

 • 14 lipca, 2022 o 06:37

  Super

 • 14 lipca, 2022 o 09:12

  Dziękuje z audycję. Nie korzystałem nigdy z takich wyszukiwarek

 • 14 lipca, 2022 o 09:23

  super! bardzo pouczające. Dzięki

 • 14 lipca, 2022 o 13:36

  Ta audycja nam się podobała.

 • 19 sierpnia, 2023 o 16:09

  Ta audycia mnie się podobała jest ok

 • 1 września, 2023 o 22:08

  tanie podróżowanie jest możliwe .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast