„Gdzie jest moje szczęście?”. Książka PSONI Koło w Jarosławiu.

image_pdfimage_print

W Jarosławiu odbyła się promocja książki pt. „Gdzie jest moje szczęście”.

Książkę „Gdzie jest moje szczęście” wydało Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu. Autorką jest dziennikarka Polskiego Radia Rzeszów i liderka grupy RADIO SOVO w Jarosławiu Bernadeta Szczypta. W książce znajduje się 15 historii rodziców osób z niepełnosprawnością. Opowiadają o swoim życiu, trudnościach i zmartwieniach ale też o miłości, marzeniach i szczęściu. W spotkaniu autorskim w Miejskiej Bibliotece Publicznej uczestniczyli bohaterowie książki wraz z rodzinami, społeczność PSONI Koło w Jarosławiu oraz władze i mieszkańcy miasta. Radiowcy RADIA SOVO rozmawiali z bohaterkami książki i autorką.

Zachęcamy do wysłuchania audiobooka „Gdzie jest moje szczęście?” na stronie internetowej https://www.psoni-jaroslaw.org.pl/aktualnosci/973-ksiazka-gdzie-jest-moje-szczescie

Brak opisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast