Dla kogo asysta osobista, dla kogo budżet osobisty

image_pdfimage_print

W dzisiejszym wywiadzie poruszymy temat projektu „Aktywni niepełnosprawni, narzędzia wsparcia samodzielności osób niepełnosprawnych intelektualnie”. Naszym gościem będzie pani Aldona Mstowska – specjalistka regionalna zajmująca się asystą osobistą oraz budżetem osobistym. Dowiemy się na czym polega asysta osobista i jak ważne jest aby wypracować odpowiednie narzędzia wsparcia tak aby w przyszłości rozwiązania projektowe stały się rozwiązaniami systemowymi.

Komentarze (5)

 • 4 listopada, 2022 o 06:44

  Ta audycia nam się podobała jest ok.

 • 4 listopada, 2022 o 15:06

  Super adycja

 • 4 listopada, 2022 o 17:04

  Asysta – podanie do zawodnika z tej samej dryżyny ; po którym zostają zdobyte punkty lub jest zdobyta bramka . Termin asysta występuje w grach zespołowych , między innymi w koszykówce czy w hokeju , zazwyczaj w zdobytych bramkach lub koszach z akcji .

 • 6 listopada, 2022 o 09:18

  Super ta audycja jest ok.
  Dzięki wyręczyliście mnie.
  Pozdrawiam. Redaktor Daniel z Biskupca

 • 9 listopada, 2022 o 12:13

  Audycja była bardzo ciekawa i interesująca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast