21 marca Światowy Dzień Zespołu Downa – zapraszamy na niezwykłe wydarzenie

image_pdfimage_print

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa. W naszym mieście z tej okazji organizowane jest przedstawienie. Nasi redaktorzy zaprosili na wywiad organizatorkę tego wydarzenia.
Pani Monika Kujawska opowiada same ciekawe rzeczy o kulisach organizacyjnych i serdecznie wszystkich zaprasza….

https://www.facebook.com/mdk.kolo/posts/4787524164635171

http://www.mdkik-kolo.pl/event/swiatowy-dzien-zespolu-downa/

Komentarze (3)

  • 18 marca, 2022 o 16:08

    Nasi koledzy i koleżanki z zespołem Downa, są bardzo inteligentne i pracowite. To osoby czułe i wrażliwe i pogodne. cieszymy się, że są wśród nas. Serdecznie pozdrawiamy.

  • 19 marca, 2022 o 16:33

    Ta audycja nam się podobała jest bardzo super

  • 21 marca, 2022 o 11:28

    Gratulujemy audycji radiowcom, bohaterom audycji życzymy spełnienia marzeń, a Pani Monice Kujawskiej wyrazu szacunku i uznania za pomysł i realizację

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast