22 kwietnia Światowy Dzień Ziemi

image_pdfimage_print

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi.

Grupa Radia SoVo z Koła przygotowała audycje na temat tego największego ekologicznego święta.

Karolina Gostyńska przedstawi, jak należy zmienić nawyki, by nasza planeta służyła nam i kolejnym pokoleniom, a może my jej… Zapraszamy do wysłuchania materiału o tym wyjątkowym i ważnym święcie dla całego społeczeństwa.

Przydatne linki:

https://www.gdos.gov.pl/swiatowy-dzien-ziemi-6

https://www.teraz-srodowisko.pl/aktualnosci/swiatowy-dzien-ziemi-dzialania-na-rzecz-klimatu-8569.html

https://www.elle.pl/artykul/filmy-o-ekologii-co-warto-obejrzec-ktore-filmy-ekologiczne-zmieniaja-perspektywe-200320095340

Komentarze (4)

 • 22 kwietnia, 2021 o 12:07

  Super audycja!

 • 22 kwietnia, 2021 o 20:54

  Zwięzła i pożyteczna audycja. Polecam!

 • 24 kwietnia, 2021 o 13:37

  super addycja bardzo podająca

 • 27 maja, 2021 o 10:33

  Dziękujemy za audycję! Była bardzo ciekawa. Pozdrawiamy ciepło!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast