SONDA: Czy Twoja dieta zimą różni się od tej w innych porach roku?

image_pdfimage_print

Co by tu zjeść gdy na dworze jest tak zimno i pada śnieg? Często zdarza mi się że w zimie mam ochotę na talerz gorącej gęstej zupy lub jajecznicę na cebulce. Czy podobnie jest u Was? Jak wygląda Wasza zimowa dieta? Dziennikarze z Otwocka przeprowadzili sondę wśród znajomych pytając jak wygląda ich zimowa dieta.

Komentarze (3)

  • 25 lutego, 2021 o 09:10

    dziękujemy za audycję troszeczkę ciężko było zrozumieć niektóre słowa ale mimo to audycja była bardzo pouczająca dała nam wiele ważnych informacji dotyczących zdrowego odżywiania . pozdrawiamy PSONI Piasek

  • 25 lutego, 2021 o 15:38

    bardzo super addycja o wypiekach dzięki

  • 3 marca, 2021 o 11:36

    Świetna audycja, uwielbiam próbować nowych smaków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast