Walory Internetu. Czego możemy nauczyć się z „sieci”

image_pdfimage_print

Internet jest skarbnicą wiedzy, sami nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo jesteśmy od niego zależni. To właśnie tam szukamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. W audycji opowiemy Wam, co możemy znaleźć w Internecie. Powiemy z czego korzystamy i jak ułatwia nam on życie. Zapraszamy do komentowania.

Komentarze (9)

 • 24 lutego, 2021 o 10:35

  Super dużo wiedzy bardzo ciekawe informacje pozdrawiamy ze Zgierza

 • 25 lutego, 2021 o 09:23

  dziękujemy za ciekawą audycję dowiedzieliśmy się jak możemy korzystać z Internetu oraz jakie informacje możemy w nim znaleźć pozdrawiamy PSONI w Piasku

 • 25 lutego, 2021 o 15:31

  to jest super

 • 26 lutego, 2021 o 19:22

  Super Aułdycja gratuluję wam dobra robota

 • 27 lutego, 2021 o 20:07

  Jesteście wspaniali. Od początku powstania Radia SoVo byłam nim zachwycona. Gratuluję pięknej i pouczającej audycji. Czekam na kolejne. Przesyłam Wam moc serdeczności.

 • 2 marca, 2021 o 11:45

  Dziękujemy za ciekawą audycję. Dowiedzieliśmy się co można znaleźć w internecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Słuchacze z Kamienia Pomorskiego- pozdrawiamy!

 • 5 marca, 2021 o 09:55

  Nie mam internetu. ale gdybym miała, chętnie korzystałabym z portali społecznościowych. Dziękuję za audycję. ewa

 • 5 marca, 2021 o 11:53

  Interesuję się muzyką i śpiewem i gdybym miała internet to bym słuchała różnych piosenek. Dziękuję za audycję.

 • 31 marca, 2021 o 11:55

  Fajna audycja można dużo się z niej dowiedzieć
  Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast