Internet uczy kreatywnego gotowania – rozmowa z Katarzyną Nieckarz

image_pdfimage_print

Katarzyna Nieckarz z Kędzierzyna-Koźla  kilka lat temu zmieniła swoje życie i postanowiła ze swojej pasji zrobić zawód – stworzyła pracownię tortów pn. „Moje Słodkie Fanaberie”.

Nie ukrywa, że pomógł jej w tym Internet i szczere opinie najbliższych.

Komentarze (2)

  • 11 lutego, 2021 o 11:36

    to jest super

  • 28 października, 2021 o 10:53

    Bardzo nam się podobało, fajnie, że Panią było widać, jesteśmy zmotywowani żeby spróbować robić ciasta, pozdrawiamy ze Zgierza, pozdrawiamy serdecznie ze Zgierza 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast