Słownik trudnych słów dla osób z niepełnosprawnością intelektualną już od ponad roku jest dostępny w sieci

image_pdfimage_print

Słownik trudnych słów  dla osób z niepełnosprawnością intelektualną już od ponad roku jest dostępny na stronie  www.slownik.psoni.org.pl. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z pomysłodawczynią i twórczynią tego projektu Panią Dorotą Tomaszewską. Poznacie również nasze propozycje na temat ulepszenia tego słownika jak i zachętę żebyście z niego korzystali.

Link do słownika: http://slownik.psoni.org.pl/

Komentarze (6)

 • 9 lutego, 2021 o 10:04

  Gotowe

 • 19 lutego, 2021 o 09:37

  Fajnie by było umieścić link do slownika w opisie audycji pozdrawiam z Biskupca.

 • 19 lutego, 2021 o 09:52

  Dziękujemy – dodaliśmy:)

 • 19 lutego, 2021 o 14:18

  to jest ekstra

 • 4 marca, 2021 o 15:15

  Super audycja pozdrawiam

 • 4 marca, 2021 o 15:21

  Dziękujemy za audycje na temat słownika. Bardzo fajnie przygotowane i przedstawione a sam słownik nam się przydaje w czasie zajęć Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast