Zdrowie zaczyna się od prawidłowej diety – dowiedz się więcej

image_pdfimage_print

Każdy z nas chce być zdrowym i czuć się wyśmienicie. Marzymy również o smukłej sylwetce, zdrowej skórze, włosach i paznokciach. Bardzo często jednak na tym się kończy – nie myślimy o tym, by zdrowo się odżywiać. W naszym studiu gościliśmy Panią Roksanę Wojciechowską – dietetyka i psychodietetyka, która prowadzi porady w Internecie nie tylko. Odpowiedziała na nasze pytania i rozwiała wiele wątpliwości dotyczących zdrowego odżywiania. Okazało się, że nie trzeba ze wszystkiego rezygnować, warto po prostu obserwować nasz organizm, który wysyła nam odpowiednie sygnały. Niedobory można uzupełniać poprzez suplementację witamin czy mikroelementów. Jednak najlepiej, by znalazły się one w codziennej diecie.

Materiał przygotowali: Radosław Cybulski, Aleksandra Gwiżdż, Anna Osowska, Aneta Witt i Tomasz Jachimowski.

www.roksanapsychodietetyk.pl

https://www.facebook.com/psychodietetykroksanawojciechowska/

https://www.instagram.com/roxie.psychodietetyk/

Zapraszamy też do naszej Biblioteki, a tam w dziale „Wiedza” dowiemy się m. in. o tym jak liczyć kalorie naszego posiłku:

https://radiosovo.pl/jak-policzyc-kalorycznosc-swojej-diety/

Komentarze (5)

 • 5 lutego, 2021 o 09:26

  super audycja.

 • 6 lutego, 2021 o 20:33

  Super się słuchało dużo się dowiedziałam dziękuję bardzo pozdrawiam

 • 8 lutego, 2021 o 15:29

  Bardzo dziękujemy za lekcję odnośnie zdrowego odżywiania materiał przydał się do utrwalenia wiedzy odnoście zdrowego żywienia.

 • 12 lutego, 2021 o 09:57

  Mam Diete Lekkostrawną i jej się trzymam

 • 23 lutego, 2021 o 11:31

  to jest super że rozmawiacie diecie i o zdrowiu dzięki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast