Jakie kwiaty kupić na Wszystkich Świętych?

image_pdfimage_print

Dekorowanie i opieka nad nagrobkiem to wieloletnia tradycja będąca wyrazem pamięci o zmarłych. Jakie kwiaty na cmentarz wybrać, żywe czy sztuczne, w doniczce czy cięte? Lepsza jest większa doniczka, czy mała? Tego dowiecie się z naszej audycji, zapraszamy.

Autor: Jan Borysiuk
Linki:
1. Jakie kwiaty należy kupić do dekoracji grobów?
2. Tradycja Dnia Wszystkich Świętych w Kościele katolickim.

Komentarze (7)

 • 27 października, 2023 o 19:17

  Uroczystość wszystkich świętych to dzień , w którym odwiedzamy groby bliskich nam zmarłych osób modlimy się za nich , wspominamy , zapalamy znicz .

 • 27 października, 2023 o 19:24

  Najpopularniejszymi żymi kwiatami w donicy , które wybieramy na wszystkich świętych są złote chryzantemy , które są wytrzymałe na chłodne listopadowe dni i noce .

 • 27 października, 2023 o 19:38

  jedni wybierają kwiaty cięte wstawiając do wazonów

 • 27 października, 2023 o 19:43

  chryzantemy kupujemy w doczniczkach

 • 27 października, 2023 o 20:04

  Wszystkich świętych to czas kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich i składamy kwiaty w polce najczęściej wybierane są chryzantemy ale można również postawić na stroiki wieńce bukiety lub wiązanki i innych kwiatów .

 • 27 października, 2023 o 20:09

  Jak co roku na wszystkich świętych kupujemy kwiaty , które postawimy na grobach bliskich

 • 28 października, 2023 o 14:56

  Ta audycia mnie się podobała jest ok,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast