Powsin i my – po świętach zapraszamy na spacer do Ogrodu Botanicznego

image_pdfimage_print

Przedstawiamy Państwu wywiad z Anną Gasek i Stefanem Sołtanem – pracownikami Ogrodu Botanicznego Polskiej Akademii Nauk, który przeprowadzili dziennikarze Radio SoVo Warszawa.

Usłyszycie w nim o wieloletniej współpracy naszych warsztatów z Powsinem, o tym jak internet zmienił pracę w Ogrodzie Botanicznym PAN oraz czy pracę ogrodnika da się lubić?

Zapraszamy do słuchania.

ogrod-powsin.pl

Komentarze (3)

  • 19 kwietnia, 2022 o 07:35

    Ta audycia nam się podobała

  • 19 kwietnia, 2022 o 10:19

    Super adycja

  • 27 kwietnia, 2022 o 17:52

    Prace ogrodowe zawsze mi się podobały, z ogromną przyjemnością wysłuchałam audycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast