Jakub Małecki – wywiad z pisarzem

image_pdfimage_print

Jakub Małecki polski pisarz,  pochodzący z Koła, absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, porzucił pracę w banku, aby zająć się pisaniem książek. Autor takich pozycji jak: Błędy, Dżozef,  Przemytnik cudu, W odbiciu, Dygot, Rdza, Nikt nie idzie, Horyzont, Satunin, Święto ognia.  Pisarza kochają czytelnicy i doceniają krytycy. Specjalnie dla naszego radia odpowiedział na pytania naszej redaktorki Karoliny Gostyńskiej i pozdrowił słuchaczy Radia SoVo.

https://www.facebook.com/jakubmalecki.official/

http://www.jakubmalecki.pl/

Komentarze (3)

  • 4 maja, 2022 o 12:04

    GRATULUJĘ super wywiadu, w końcu się dowiedziałam, skąd ten niezwykły sposób pokazywania inności w książkach Jakuba Małeckiego. DZIĘKUJĘ

  • 4 maja, 2022 o 12:30

    Bardzo nam się podoba ta audycia o wywiadzie z innych miast.

  • 4 maja, 2022 o 16:37

    Super adycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast