Pani Irena zaprasza Seniorów do wspólnej zabawy

image_pdfimage_print

Jak się organizuje imprezy rozrywkowe i integracyjne dla Seniorów? Opowie o tym Pani Irena, która zaprasza jednocześnie do Kadzidła na „Wesele Kurpiowskie” 19.06.2022 r.

Audycję zrealizował Zespół Redakcyjny Radia SoVo w Olsztynie.
Link
Program Kurpiowskiego Wesela w Kadzidle https://to.com.pl/wesele-kurpiowskie-2022-znamy-dokladny-program-tegorocznego-wesela-kurpiowskiego-w-kadzidle-1819062022-zdjecia/ar/c1-16324305

Komentarze (3)

  • 11 czerwca, 2022 o 11:24

    Ten filmik nam się podobał jest super.

  • 11 czerwca, 2022 o 22:35

    Super adycja

  • 21 czerwca, 2022 o 23:21

    Tak trzymać – seniorzy z Olsztyna. Fajna impreza i morowa organizatorka. Po prostu wyśmienicie się bawicie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast