Kamerton – dźwięk, który leczy

image_pdfimage_print

Kamerton w swoim pierwotnym zastosowaniu służy do strojenia instrumentów muzycznych. Jednak jego oddziaływanie wykorzystywane jest w muzykoterapii i w sesjach relaksacyjnych. Jego działanie przynosi niesamowite efekty w leczeniu niektórych schorzeń. O szczegółach uzdrawiających dźwięków i wibracji opowie nam certyfikowana muzykoterapeutka – Anna Edyta Węgrzynowicz.

Autorzy: Agnieszka Koprucka, Tadeusz Szczubiał, Jan Borysiuk.

Użyteczne linki:
1. Piosenka Anny Edyty Węgrzynowicz https://www.youtube.com/watch?v=XLGW5SWMiV8
2. Terapia muzyką https://www.facebook.com/Yasuni-koncerty-kamertonowe-terapie-d%C5%BAwi%C4%99kiem-114903719894802/
3. Profil Anny Edyty Węgrzynowicz na Facebooku https://www.facebook.com/anna.wegrzynowicz.73

Komentarze (6)

 • 11 lipca, 2022 o 06:43

  Super adycja

 • 11 lipca, 2022 o 12:54

  Ta audycia nam się podobała jest ok .

 • 11 lipca, 2022 o 12:59

  Ten filmik nam się podobał jest ok

 • 14 lipca, 2022 o 17:28

  Audycja jak najbardziej na czasie i pożyteczna.

 • 14 lipca, 2022 o 19:59

  Bardzo się cieszymy, że środowisko Seniorów docenia nasze audycje. Stanowi to dla nas dodatkową inspirację do dalszej pracy. Cieszymy się, że mamy tak wspaniałych słuchaczy.

 • 14 listopada, 2022 o 21:51

  Pięknie brzmią kamertony! A bardzo niepozornie wyglądały 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast