O czym marzą? Co lubią? Czego sobie życzą ? … osoby z Zespołem Downa

image_pdfimage_print

Marzenia są w Nas….

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa, ta data nie jest przypadkowa, nawiązuje do obecności dodatkowego chromosomu w 21 parze. W tym dniu radiowcy z Koła przeprowadzili sondę z osobami z zespołem, pytając o ich marzenia i zainteresowania. Zapraszamy do wysłuchania.

https://www.pfron.org.pl/komunikaty-z-regionu/szczegoly-komunikatu/news/21-marca-swiatowy-dzien-zespolu-downa-2/

Zapraszamy również do wysłuchania wywiadu z Panią Moniką Kujawską organizatorką wydarzenia z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa w Kole

21 marca Światowy Dzień Zespołu Downa – zapraszamy na niezwykłe wydarzenie

Komentarze (2)

  • 21 marca, 2022 o 15:56

    Ta audycja nam się podobała jest bardzo super.

  • 23 marca, 2022 o 15:48

    Super adycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast